WARSZTATY

  Zapraszamy na 2 edycję warsztatu „Jak nie umrzeć w samotności”.

„Całe nasze szczęście albo nieszczęście zależy tylko i wyłącznie od jakości obiektu, z którym łączy nas miłość”. – Baruch Spinoza

Możliwe, że kilka razy w Twojej głowie pojawiła się myśl, o tym, że sytuacje w Twoich relacjach z innymi ludźmi lubią się powtarzać. Udało Ci się zauważyć pewien powtarzalny schemat i być może zastanawiasz się dlaczego odtwarza się cały czas ten sam scenariusz, i stawiasz sobie pytanie czy już zawsze będzie tak samo? 🔁A może dręczy Cię koszmarna myśl w stylu: Czy naprawdę mam takiego pecha, że już nigdy w życiu nie spotkam tej jedynej, ukochanej osoby i umrę w samotności?

Sprawdź, czy ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli:
✅ jesteś osobą samotną, singlem lub singielką i bardzo pragniesz być z kimś w dobrym, romantycznym związku, ale ciągle Ci to nie wychodzi, bo nie spotkał*ś dotąd właściwej osoby,
✅ jesteś nieszczęśliwie zakochan* w kimś niedostępnym i nie możesz się z tej sytuacji wydostać,
✅ ciągle trafiasz na ten sam typ “nieodpowiednich” dla siebie osób, z którymi relacja zawsze kończy się ogromnym rozczarowaniem i cierpieniem,
✅ masz poczucie że w sprawach sercowych kręcisz się w kółko…
To ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Na warsztat zapraszamy Cię również, gdy jesteś już w związku, ale:
✅ czujesz, że się kochacie i chcecie być razem, ale nie potraficie razem stworzyć prawdziwej bliskości,
✅ doświadczasz wielu wątpliwości, lęków czy cierpienia,
✅ nie jesteś pewn* czy to na pewno to,
✅ tkwisz niestety w toksycznej relacji, w której nie czujesz się szczęśliw*i bezpieczn*, ale nie potrafisz nic z tym zrobić, bo kochasz za bardzo.

Co będziemy robić?
Na warsztacie stworzona zostanie przestrzeń na to, aby pod okiem doświadczonej psychoterapeutki poprzyglądać się naszym wewnętrznym i nieświadomym schematom z jakimi wchodzimy w bliskie relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy Was do życzliwego przyjrzenia się temu, z czym wchodzimy w związki. Z jakimi przekonaniami o świecie, o sobie i innych ludziach. Skąd mamy taki, a nie inny obraz bliskiej relacji? I czy pozabezpieczny sposób na zbudowanie romantycznej więzi z drugim człowiekiem, jaki otrzymaliśmy bardzo dawno temu, jest w ogóle zmienialny?

Podczas 3-godzinnego warsztatu będziemy sprawdzać w jaki sposób dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy i co możemy zrobić aby to miejsce zmienić, na takie, które będzie dla Was i Waszych relacji miejscem rozwoju, więzią z drugim człowiekiem, która nie drenuje, a karmi.

Chcesz zmiany?
To właśnie ten warsztat jest do niej pierwszym i nieodzownym krokiem!

Jak to będzie wyglądać?
➡️Warsztat składa się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której każdy uczestnik będzie miał możliwość z pomocą prowadzącej wypracować odpowiednie narzędzia wspierające go w budowaniu prawdziwej emocjonalnej bliskości w relacji romantycznej.
➡️Formuła warsztatu, poza częścią edukacyjną zakłada elementy pracy własnej.
➡️Zapraszamy Was w pojedynkę i z osobami partnerskimi.
➡️W trakcie spotkania przewidujemy przerwę na kawę ☕️

⏰ Kiedy?
03.06.2023 r.
w godzinach 10.00 -13.00

📍Gdzie?
Stacjonarnie, w centrum Wrocławia
Szczegóły lokalizacji zostaną do zarejestrowanych uczestników wysłane drogą mailową.

Kto poprowadzi warsztat?
Warsztat poprowadzi mgr Izabela Boryczka – certyfikowana psychoterapeutka PTPPd z 23-letnim doświadczeniem klinicznym, pracująca w nurcie psychoterapii psychodynamicznej oraz w nowatorskim nurcie terapii par EFT Terapia par Skoncentrowana na Emocjach). Założycielka i kierownik Centrum Pomocy Psychologicznej Alter Ego we Wrocławiu. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą. Udziela również pomocy psychologicznej parom w kryzysie. W wolnym czasie prowadzi szkolenia i warsztaty psychologiczne m.in dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich oferujący „wolontariat towarzyszący” dla osób starszych doświadczających samotności.

Ile to kosztuje?
➡️ Cena “Early bird” (do 15.05.2023r.)- 190 zł

➡️ Cena regularna (od 16.05.2023r.) – 250 zł

Jak się zapisać?
Aby zapisać się na warsztat, należy uzupełnić formularz oraz dokonać opłaty za udział w warsztacie.
Link do formularza zapisów: www.alteregowroclaw.pl/warsztat

Gwarancją rezerwacji miejsca jest opłacenie warsztatu, na nr konta:
CPP Alter Ego 74 1020 5226 0000 6102 0794 8914

tytułem: Warsztat 03.06.2023 + imię i nazwisko klienta

Masz pytania?
Więcej informacji o warsztatach uzyskasz pod adresem e-mail: kontakt.zalterego@gmail.com lub dzwoniąc pod numer telefonu: 535 830 351