WARSZTATY

 

  Zapraszamy na 2 edycję warsztatu psychoedukacyjnego dla rodziców dzieci w wieku 0-3 pt:

                                 „Emocje malucha: rozwój, wsparcie i radzenie sobie ze złością”.

Każdy rodzic posiada zestaw narzędzi, umiejętności oraz przekonań dotyczących rodzicielstwa i wspierania rozwoju swojego dziecka. W czasach, kiedy zewsząd napływają do nas rady i mądrości innych, trudniej o wyłuskanie najważniejszych treści i pogodzenie ich ze swoją intuicją i potrzebami. Podczas warsztatu zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje dotyczące rozwoju emocjonalnego dziecka w wieku 0-3, a ponadto ćwiczenia, które mogą pomóc w odnalezieniu swojego sposobu na rodzicielstwo oraz narzędzia wspierające rozwijanie się dobrej, pełnej szacunku relacji rodzic-dziecko. 

Podczas warsztatu poruszymy tematy takie jak m.in.:
– rozwój emocjonalny dzieci w wieku 0-3 lata
– wspieranie rozwoju emocjonalnego naszego dziecka
– radzenie sobie ze złością dziecka, a także swoją
– omówimy kilka przykładowych trudnych sytuacji z życia codziennego wraz z uwzględnieniem nowo zdobytej wiedzy i możliwości działania
Do udziału w warsztatach szczególnie zachęcamy pary rodzicielskie, a także rodziców w pojedynkę, którzy spodziewają się dziecka lub już opiekują się maluchem w wieku 0-3 lat. 

Miejsce wydarzenia: Gabinety Alter Ego, ul. Rysia 3/10
Termin: 10.02.2018r., g. 10-13
Koszt: 150 zł /od osoby lub 200zł od pary rodzicielskiej, 
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt.zalterego@gmail.com, ze względu na ograniczoną ilość miejsc potwierdzeniem udziału w warsztatach jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł na konto: CPP Alter Ego nr konta 09 1020 5558 0000 8902 3046 9279 (tytułem warsztat Emocje malucha i imię i nazwisko uczestnika)

Prowadzący:

Katarzyna Szewczyk-Skorupska psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy

Więcej o osobie prowadzącej:
Psycholog z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami indywidualnymi. Psychoterapeutka w trakcie procesu certyfikacji, pracująca z osobami dorosłymi i młodzieżą starszą, a także parami. Specjalizuje się w psychotraumatologii oraz psychologii perinatalnej (psychologiczne aspekty okresu okołoporodowego). Na co dzień pracuje także jako psycholog w żłobku, prowadzi konsultacje z rodzicami dzieci w wieku 0-3, warsztaty związane z tematyką okołoporodową, wspierania rozwoju małych dzieci, a także przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Związana z portalem Mlekiem Mamy. Prywatnie mama dwuletniej dziewczynki.