Terapia on-line

Konsultacje psychologiczne  on -line

Warto podkreślić, że terapia odbywająca się z zachowaniem bezpośredniego kontaktu psychologa/psychoterapeuty i pacjenta w gabinecie jest zawsze najkorzystniejsza, więc jeśli tylko taka opcja jest możliwa powinna być priorytetem. Jednak kiedy z różnych powodów  spotkanie osobiste z psychologiem/psychoterapeutą nie jest możliwe, do rozważenia jest  opcja konsultacji  psychologicznej  za pomocą komunikatora skype.

Jest to propozycja dla osób, które czują,  że  bardzo potrzebują pomocy psychologicznej, ale z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w spotkaniach z psychologiem w formie tradycyjnej  (pobyt za granicą, miejsce zamieszkania odległe od ośrodka terapeutycznego, przyczyny zdrowotne, częste wyjazdy). Ma ona na celu udzielenie wsparcia, przyjrzenie się problemom i opracowanie najlepszych sposobów poradzenia sobie z nimi.

Przeciwwskazania

Ta forma pomocy nie jest wskazana w głębokich stanach kryzysowych, ostrych stanach depresyjnych, psychotycznych, w ciężkich uzależnieniach i ogólnie w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu (myśli samobójcze, samookaleczenia) w takich wypadkach zdecydowanie zalecam jak najszybszy kontakt osobisty z najbliższym psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą.

Umawianie wizyt

Aby umówić się konsultację psychologiczną on -line wystarczy skontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.

  • telefon: +48 509 550 663
  • e -mail:  izabela.boryczka@gmail.com
  • skype:   alterego-iza-boryczka

Płatności:

Po ustaleniu terminu konsultacji psychologicznej on- line proszę o uiszczenie opłaty z góry w formie przelewu na konto lub poprzez serwis PayPal na adres: izabela.boryczka@gmail.com

W przypadku płatności z zagranicy:

kod SWIFT : BPKOPLPW

IBAN: PL 50102055581111125057400022